ERA-2APB2870X
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERA-2APB2870X
Beschreibung:
RES SMD 287 OHM 0.1% 1/16W 0402
Auf Lager : 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 287 Ohms
Series ERA-2A
Power (Watts) 0.063W, 1/16W