ERA-3AED1912V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERA-3AED1912V
Beschreibung:
RES 19.1K OHM 0.50% 25PPM 0603
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 19.1 kOhms
Series ERA-3A
Power (Watts) 0.1W, 1/10W