ERA-6APB513V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERA-6APB513V
Beschreibung:
RES 51K OHM 0.1% 1/8W 0805
Auf Lager : 4715
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 51 kOhms
Series ERA-6A
Power (Watts) 0.125W, 1/8W