ERA-8AEB3653V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERA-8AEB3653V
Beschreibung:
RES SMD 365K OHM 0.1% 1/4W 1206
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 365 kOhms
Series ERA-8A
Power (Watts) 0.25W, 1/4W