Zuhause / Fuses / ERB-RD1R25X
minImg
ERB-RD1R25X
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERB-RD1R25X
Beschreibung:
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402
Auf Lager : 60258
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.082 Ohms
Color -
Approval Agency cUL, UL
Current Rating (Amps) 1.25 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm)
Product Status Active
Series ERB-RD
Voltage Rating - DC 32 V