ERD-S1TJ910V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERD-S1TJ910V
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 91 OHM 5% 1/2W AXIAL
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Temperature Coefficient -150/ -350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 91 Ohms
Series ERDS1
Power (Watts) 0.5W, 1/2W