ERD-S2TJ163V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERD-S2TJ163V
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 16K OHM 5% 1/4W AXIAL
Auf Lager : 14172
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient -150/ -350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 16 kOhms
Series ERDS2
Power (Watts) 0.25W, 1/4W