ERJ-12SF1472U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-12SF1472U
Paket:
2010
Beschreibung:
RES SMD 14.7K OHM 1% 3/4W 2010
Auf Lager : 6460
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 14.7 kOhms
Series ERJ-12S
Power (Watts) 0.75W, 3/4W