ERJ-1TNF2003U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-1TNF2003U
Paket:
2512
Beschreibung:
RES SMD 200K OHM 1% 1W 2512
Auf Lager : 4150
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 kOhms
Series ERJ-1TN
Power (Watts) 1W