ERJ-1TYJ511U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-1TYJ511U
Paket:
2512
Beschreibung:
RES SMD 510 OHM 5% 1W 2512
Auf Lager : 55750
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 510 Ohms
Series ERJ-1T
Power (Watts) 1W