ERJ-3EKF1331V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-3EKF1331V
Beschreibung:
RES SMD 1.33K OHM 1% 1/10W 0603
Auf Lager : 1948
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.33 kOhms
Series ERJ-3EK
Power (Watts) 0.1W, 1/10W