ERJ-6CWDR024V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-6CWDR024V
Paket:
0805
Beschreibung:
0805 CURRENT SENSING RES. 0.5%,
Auf Lager : 1390
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 24 mOhms
Series ERJ-6CW
Power (Watts) 0.5W, 1/2W