ERJ-6RED4423V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-6RED4423V
Beschreibung:
RES 442K OHM 0.5% 1/10W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 442 kOhms
Series ERJ-6RE
Power (Watts) 0.1W, 1/10W