ERJ-P06D1330V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-P06D1330V
Beschreibung:
RES SMD 133 OHM 0.5% 1/2W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 133 Ohms
Series ERJ-P06
Power (Watts) 0.5W, 1/2W