ERJ-P08D1330V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-P08D1330V
Paket:
1206
Beschreibung:
RES SMD 133 OHM 0.5% 2/3W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 133 Ohms
Series ERJ-P08
Power (Watts) 0.667W, 2/3W