ERJ-P08J433V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-P08J433V
Beschreibung:
RES SMD 43K OHM 5% 2/3W 1206
Auf Lager : 9770
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 43 kOhms
Series ERJ-P08
Power (Watts) 0.667W, 2/3W