ERJ-P14J561U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-P14J561U
Beschreibung:
RES SMD 560 OHM 5% 1/2W 1210
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 560 Ohms
Series ERJ-P14
Power (Watts) 0.5W, 1/2W