ERJ-S08D1132V
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-S08D1132V
Paket:
1206
Beschreibung:
1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 11
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 11.3 kOhms
Series ERJ-S08
Power (Watts) 0.25W, 1/4W