ERJ-U12F2321U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-U12F2321U
Beschreibung:
RES 2.32K OHM 1% 3/4W 1812 SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.32 kOhms
Series ERJ-U12
Power (Watts) 0.75W, 3/4W