ERJ-U12J130U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-U12J130U
Beschreibung:
RES 13 OHM 5% 3/4W 1812 SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 13 Ohms
Series ERJ-U12
Power (Watts) 0.75W, 3/4W