ERJ-U1DJ435U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-U1DJ435U
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 4.3 M OHM 5% 3/4W 2010 SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient -400/ +150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.3 MOhms
Series ERJ-U1D
Power (Watts) 0.75W, 3/4W