ERJ-U1TF4703U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-U1TF4703U
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 470K OHM 1% 1W 2512 SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 470 kOhms
Series ERJ-U1T
Power (Watts) 1W