ERJ-XGNF3003Y
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERJ-XGNF3003Y
Beschreibung:
RES 300K OHM 1% 1/32W 01005
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings -
Resistance 300 kOhms
Series ERJ-XGN
Power (Watts) 0.03W, 1/32W