ERZ-C32CK201W
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERZ-C32CK201W
Beschreibung:
VARISTOR 200V 25KA DISC 32MM
Auf Lager : 236
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 185 V
Capacitance @ Frequency 5500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 200 V
Varistor Voltage (Max) 225 V
Series ZNR®
Energy 210J
Package / Case Disc 32mm, Formed Tabs
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V