ERZ-E11F431
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERZ-E11F431
Beschreibung:
VARISTOR 430V 6KA DISC 13MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series ZNR®
Energy 155J
Package / Case Disc 13mm
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 350 V