ERZ-VF2T241
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ERZ-VF2T241
Beschreibung:
VARISTOR 240V 400A 2SMD JLEAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series ZNR®
Energy 5J
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 150 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 200 V
Current - Surge 400 A