ESD12VD3B-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
ESD12VD3B-TP
Paket:
SOD-323
Beschreibung:
TVS DIODE 12VWM 15.5VC SOD323
Auf Lager : 8835
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 13.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15.5V
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max)