Zuhause / TVS Diodes / ESD2CAN24DCKRQ1
minImg
ESD2CAN24DCKRQ1
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
ESD2CAN24DCKRQ1
Hersteller:
Texas Instruments
Paket:
SC-70-3
Beschreibung:
AUTOMOTIVE DUAL 3-PF, 24-V, 30-K
Auf Lager : 4578
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 2
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.7A (8/20µs)
Applications Automotive, CAN
Capacitance @ Frequency 3pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 35.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 210W
Product Status Active
Supplier Device Package SC-70-3
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 37V (Typ)
Package / Case SC-70, SOT-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V (Max)