ESDA14V2-4BF3
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
ESDA14V2-4BF3
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
5-FlipChip (0.94x0.94)
Beschreibung:
TVS DIODE 12VWM 5FLIPCHIP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 14.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 50W
Product Status Active
Supplier Device Package 5-FlipChip (0.94x0.94)
Series ESDA, TRANSIL™
Type Steering (Rail to Rail)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case 5-WFBGA, FCBGA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V