ESDALC25-2BP5
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
ESDALC25-2BP5
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
SOT-665
Beschreibung:
TVS DIODE 24VWM SOT665
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 2
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 25V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 50W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT-665
Series ESDA, TRANSIL™
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case SOT-665
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V