ESR01MZPF9100
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
ESR01MZPF9100
Beschreibung:
ANTI-SURGE CHIP RESISTORS
Auf Lager : 9950
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 910 Ohms
Series ESR
Power (Watts) 0.2W, 1/5W