EST0645T2R2NDGA
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
EST0645T2R2NDGA
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 4.3A 13 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 4.2A
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 4.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 13mOhm
Inductance 2.2 µH