Zuhause / Circuit Breakers / ESX10-124-DC24V-8A
minImg
ESX10-124-DC24V-8A
E-T-A
Produkt-Nr.:
ESX10-124-DC24V-8A
Hersteller:
E-T-A
Beschreibung:
CIR BRKR SOLID STATE 8A 24VDC
Benutzer handbuch
Actuator Type Slide Switch
Approval Agency CSA C22.2 No 14, UL508
Current Rating (Amps) 8A
Mounting Type Holder
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series ESX10
Voltage Rating - DC 32 V