Zuhause / RF Antennas / ETRAB821/18503P
minImg
ETRAB821/18503P
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
ETRAB821/18503P
Beschreibung:
RF ANT 858MHZ/1.9GHZ WHIP STR N
Benutzer handbuch
Frequency Range 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications -
Number of Bands 2
Ingress Protection -
Termination N Type Female
Mounting Type Panel Mount
Height (Max) 2.700" (68.58mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series Phantom Elite®
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 858MHz, 1.9GHz
Power - Max 100 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -10dB
Package Bulk
Gain 3dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)