ETSA480209UC-P51-WP
CUI Inc.
Produkt-Nr.:
ETSA480209UC-P51-WP
Hersteller:
CUI Inc.
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 100W
Auf Lager : 86
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector DIN, 4 Pin
Approval Agency CE, cULus, GS, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.69" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 2.09A
Series ESTA (100W)
Power (Watts) 100 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 39.4" (1.00m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 48V
Standard Number -
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC