EVALSF3-ICE3A5565P
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
EVALSF3-ICE3A5565P
Beschreibung:
BOARD DEMO ICE3A5565P 100W SMPS
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Main Purpose AC/DC, Primary Side
Current - Output 5.56A
Product Status Obsolete
Power - Output 100 W
Series CoolSET®F3
Regulator Topology Flyback
Frequency - Switching 100kHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 18V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Isolated
Mfr Infineon Technologies
Utilized IC / Part ICE3A5565
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC