EVL150W-HVSL
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
EVL150W-HVSL
Hersteller:
STMicroelectronics
Beschreibung:
150 V - 1 A LED DRIVER USING STC
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 150V
Outputs and Type 1, Single Ended
Mfr STMicroelectronics
Features Dimmable
Utilized IC / Part STCMB1
Package Bulk
Current - Output / Channel 1A
Product Status Active
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC