EVL6562A-35WFLB
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
EVL6562A-35WFLB
Beschreibung:
BOARD EVAL FOR L6562AX
Benutzer handbuch
Series -
Function Power Factor Correction
Type Power Management
Supplied Contents Board(s)
Secondary Attributes Transition Mode
Mfr STMicroelectronics
Utilized IC / Part L6562A
Embedded No
Package Bulk
Product Status Active
Primary Attributes 35W, 48V Out, 90 ~ 265VAC In