EVL6564-100W
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
EVL6564-100W
Beschreibung:
BOARD EVAL PFC FOR L6564D
Benutzer handbuch
Main Purpose AC/DC, Primary Side
Current - Output -
Product Status Active
Power - Output 100 W
Series -
Regulator Topology Boost
Frequency - Switching 40kHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 400V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr STMicroelectronics
Utilized IC / Part L6564
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 265 VAC