EVM-DS10.2M
Tell-i
Produkt-Nr.:
EVM-DS10.2M
Hersteller:
Tell-i
Beschreibung:
Evaluation of 10.2m for GaN Conv
Auf Lager : 19
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Sensitivity 70mV/A
Sensor Type Current Sensor
Supplied Contents Board(s), Cable(s)
Voltage - Supply 5V ~ 9V
Mfr Tell-i
Utilized IC / Part DS10.2m
Embedded No
Package Box
Sensing Range ±10A, ±20A