Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
EWT100JB1R00
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 100W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$18.2305
$18.2305
10
$15.9277
$159.277
25
$14.3925
$359.8125
50
$13.67278
$683.639
100
$13.193125
$1319.3125
250
$12.4735
$3118.375
500
$11.99375
$5996.875
1000
$11.875
$11875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Brackets (not included) |
| Resistance | 1 Ohms |
| Series | EWT |
| Power (Watts) | 100W |
| Package / Case | Radial, Tubular |
| Coating, Housing Type | Vitreous Enamel Coated |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Tab |