EWT100JB33R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
EWT100JB33R0
Beschreibung:
100W, 5%, Bulk, 33 Ohms, Custom
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 33 Ohms
Series EWT
Power (Watts) 100W