EWT225JB1K00
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
EWT225JB1K00
Beschreibung:
RES CHAS MNT 1K OHM 5% 225W
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 1 kOhms
Series EWT
Power (Watts) 225W