Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
EWT225JB25K0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES CHAS MNT 25K OHM 5% 225W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$41.9805
$41.9805
10
$37.1811
$371.811
25
$34.18214
$854.5535
50
$32.38322
$1619.161
100
$31.18375
$3118.375
250
$29.984356
$7496.089
500
$29.6875
$14843.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Brackets (not included) |
| Resistance | 25 kOhms |
| Series | EWT |
| Power (Watts) | 225W |
| Package / Case | Radial, Tubular |
| Coating, Housing Type | Vitreous Enamel Coated |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Tab |