EWT50JB15R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
EWT50JB15R0
Beschreibung:
50W, 5%, Bulk, 15 Ohms, Custom C
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm)
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 15 Ohms
Series EWT
Power (Watts) 50W