EWT50JB3K50
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
EWT50JB3K50
Beschreibung:
50W, 5%, Bulk, 3.5K Ohms, Custom
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm)
Series EWT
Power (Watts) 50W