EX-Z12FA-P
Panasonic Industrial Automation Sales
Produkt-Nr.:
EX-Z12FA-P
Beschreibung:
SENSOR THROUGH-BEAM 200MM PNP
Auf Lager : 17
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IP67
Response Time 500µs
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Output Configuration PNP - Open Collector/Light-ON
Sensing Method Through-Beam
Light Source Red LED
Product Status Active
Connection Method Cable
Series EX-Z
Voltage - Supply 12V ~ 24V
Mfr Panasonic Industrial Automation Sales
Cable Length 78.74" (2m)