EXB-14V561JX
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXB-14V561JX
Paket:
0302
Beschreibung:
RES ARRAY 2 RES 560 OHM 0302
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0302
Series EXB
Power Per Element 31mW