Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXB-18V154JX
Hersteller:
Paket:
0502
Charge:
-
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 150K OHM 0502
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2508
$2.508
25
$0.18506
$4.6265
50
$0.13642
$6.821
100
$0.100225
$10.0225
250
$0.082764
$20.691
500
$0.068248
$34.124
1000
$0.049372
$49.372
5000
$0.041392
$206.96
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 4 |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0502 |
| Series | EXB |
| Power Per Element | 31mW |
| Package / Case | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance (Ohms) | 150k |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Base Product Number | EXB-18 |