EXB-28V161JX
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXB-28V161JX
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 160 OHM 0804
Auf Lager : 43722
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series EXB
Power Per Element 62.5mW